+380 (44) 495-04-05

Щоб сплатити лише за фактично спожитий газ необхідно щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п'яти діб (до 05 числа включно) передавати газопостачальній компанії.

Це стосується усіх без виключення побутових споживачів, у яких встановлений лічильник газу!

Показання газових лічильників можна передавати:

Що відбувається, якщо не передати показання лічильника?
Якщо споживач не внесе показання лічильника до 6 числа місяця, що настає за розрахунковим, газопостачальна компанія виставить рахунок, виходячи з середнього обсягу споживання природного газу. Дані в такому рахунку можуть відрізнятися від реально спожитих за розрахунковий період.
Нагадуємо, що обов’язок споживача передавати показання лічильників газу передбачений пунктом 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494.