+380 (44) 495-04-05

Щоб сплатити лише за фактично спожитий газ необхідно щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п'яти діб (до 05 числа включно) передавати газопостачальній компанії.

Це стосується усіх без виключення побутових споживачів, у яких встановлений лічильник газу!

Показання газових лічильників можна передавати: Відео

Що відбувається, якщо не передати показання лічильника?
Якщо споживач не внесе показання лічильника до 6 числа місяця, що настає за розрахунковим, газопостачальна компанія виставить рахунок, виходячи з середнього обсягу споживання природного газу. Дані в такому рахунку можуть відрізнятися від реально спожитих за розрахунковий період.
Нагадуємо, що обов’язок споживача передавати показання лічильників газу передбачений пунктом 4 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494.

 

Звертаємо Вашу увагу на правильність передачі показань газового лічильника. Будьте уважні при внесенні даних, оскільки це впливає на коректність нарахувань за спожитий газ.

Нагадуємо, що показання газового лічильника передаються у форматі: до п'яти цифр до коми та до двох цифр після коми.

В будь-якому разі при передачі поточних показань газового лічильника враховуйте попередні показання для забезпечення фактичного обліку споживання природного газу.
УВАГА! Якщо поточні показання значно відрізняються від попередніх для проведення перерахунку рекомендуємо надсилати фото лічильника з показаннями на момент передачі на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або до служби підтримки @KyivgazSupport в мережі Telegram щоденно з 9:00 до 17:00, окрім неділі.