+380 (44) 495-04-05

contact@kyivgaz.com

Важлива інформація для споживачів, що сплачують за лічильником газу

 

Шановні абоненти!
Ви отримали квитанцію, в якій в суму до сплати включено суму заборгованості.

У разі, коли у вас встановлено газовий лічильник і ваші показання не співпадають із зазначеними в квитанції, не має необхідності звертатись в центри обслуговування для вирішення питання.

Нововведення в порядок розрахунків за газ

 

З рахунків на сплату за газ споживачі тепер можуть дізнатись, скільки енергії вони витрачають на обігрів газом будинку чи приготування їжі.

Відтепер, окрім  обсягу спожитого газу, що визначається в кубічних метрах, у платіжках зазначається обсяг використаної енергії в різних одиницях виміру: кВт•год, Гкал та МДж. Ці показники поки носять інформаційний характер і на розмір оплати не впливають.

Дистанційна форма обслуговування киян

Шановні кияни!

ДП «КиївГазЕнерджи» запроваджує дистанційну форму обслуговування для побутових споживачів природного газу. Ми цінуємо ваш час та робимо спілкування комфортним та оперативним.

Як не стати жертвою шахраїв та розпізнати працівника ПАТ «Київгаз»?

Шахраї проникають у помешкання наших абонентів, представившись співробітниками газової компанії. Як не стати жертвою та розпізнати працівника ПАТ «Київгаз»?

Співробітники ПАТ «Київгаз» повинні бути вдягнені у спецодяг з логотипом компанії, мати при собі посвідчення, а також чітко формулювати мету свого візиту.

У ПАТ «Київгаз» є три групи працівників, яким може знадобитися доступ до оселі споживача: контролери, слюсарі та аварійні бригади.

Новий зручний сервіс передачі показань

Шановні абоненти!
Запроваджено додаткову послугу повідомлення показань лічильника газу через SMS-повідомлення.

СПЛАЧУЙТЕ ЗА ГАЗ ТІЛЬКИ ЗА РАХУНКАМИ ДП "КиївГазЕнерджи"

 

КП «ГІОЦ» в січні 2017 року доставило рахунки на сплату комунальних послуг мешканцям всіх районів міста Києва.
При цьому в такі рахунки, без наявності укладених договорів з ДП «КиївГазЕнерджи», безпідставно включено графу для сплати «Послуги газопостачання».
Наша компанія жодним чином не була повідомлена про це та не має відношення до загального рахунку КП «ГІОЦ». Тому здійснювати оплату за послуги газопостачання необхідно тільки на підставі рахунків ДП «КиївГазЕнерджи», що найближчим часом будуть надіслані поштою. Також ви можете роздрукувати та оплатити рахунок за сплату за газ, зареєструвавшись в особистому кабінеті.
Додатково повідомляємо, що з 1 січня 2017 року Укрпошта припинила прийом комунальних платежів КП «ГІОЦ»
(Укрпошта та ГІОЦ не домовились на 2017 рік стосовно тарифу на послуги).
Але це не стосується рахунків за газопостачання ДП «КиївГазЕнерджи»!

Графік роботи центрів обслуговування на свята

Повідомляємо графік роботи центрів обслуговування на новорічні та різдвяні свята.

31 грудня, 1 та 2 січня, а також 7, 8 та 9 січня прийом у центрах обслуговування проводитись не буде.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий цілодобовий сервіс передачі показань

Шановні абоненти, компанія «Київгаз» цінує Ваш час!!!

З 1 жовтня ви можете повідомити показання лічильника газу за номером телефону 495-04-05 цілодобово, без участі оператора та без черг

Запрацював платіжний термінал

Шановні абоненти!

Для вашої зручності встановлено платіжний термінал від Ощадбанку, в якому можна оплатити послуги газопостачання, встановлення обладнання, інші послуги.
Сплатити можна готівкою та платіжною карткою Ощадбанку.

Платіжний термінал розміщено у філії на вул. Василенка, 5.

Наразі компанія проводить роботи щодо встановлення платіжних терміналів на інших філіях. Про інші адреси встановлених терміналів буде повідомлено додатково.

До уваги пільговиків!

Шановні абоненти!
У разі відсутності пільги, яка надається без урахування сукупного доходу сім’ї, в рахунку на сплату за спожитий природний газ за серпень 2016 року, вам необхідно звернутися до свого районного відділу пільг для уточнення інформації та поновлення пільги. Інформацію про наявність або відсутність пільги ДП «КиївгазЕнерджи» отримує від районних управлінь соціального захисту населення (УПСЗН) м. Києва.
Також звертаємо вашу увагу, що у разі отримання субсидії на послуги з газопостачання, пільга не надається.

Передача показань газових лічильників

Шановні абоненти!
Ця інформація стосується перш за все тих споживачів природного газу, в помешканнях яких встановлено газові лічильники.
Відповідно до кодексу газорозподільних систем побутовий споживач, який розраховується за лічильником газу, зобов'язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п'яти діб (до 05 числа включно) надавати їх газопостачальній компанії.

Абонентам, які мають заборгованість за газ

ДП «КиївГазЕнержди» повідомляє, що несплата рахунків за природний газ ставить під загрозу надання якісних послуг населенню та газову безпеку в цілому.

Зміна адреси центру обслуговування

Шановні абоненти!

З метою покращення умов прийому споживачів Печерського та Шевченківського районів, центр обслуговування, що знаходився за адресою вул. Ярославів Вал, 33-Б перенесено в більш комфортне приміщення по вул. Володимирська, 49-А, секція 7, оф. 415.

Відбулися зміни до порядку надання пільг

Увага! До відома споживачів природного газу
Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016. №319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (набрала чинності 30.04.2016) внесено зміни, зокрема, до: 

Щодо інформації в квітневих рахунках

Шановні абоненти!

Компанія «КиївГазЕнерджи» постійно працює над поліпшенням якості обслуговування населення. У зв'язку із змінами в законодавстві стосовно тарифів на природний газ в минулому місяці було проведено модернізацію білінгової системи, що використовується для автоматизації роботи абонентських відділів при веденні обліку розрахунків населення за природний газ, про що зазначено в рахунках на сплату за квітень 2016 р. Це жодним чином не пов'язано з розрахунками населення та не збільшило ціну за послуги газопостачання.

Про передачу показань лічильників газу

Згідно пункту 4, глави 4, розділу IX Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015р. №2494 побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом трьох діб (до 03 числа включно) надавати їх ДП «Київгазенерджи» у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

Чутки і страхи про програму субсидій

Влітку люди переживали в очікуванні опалювального сезону - як будемо платити за тепло при таких цінах? Зараз вже понад 5 млн. сімей отримали субсидії. Держава забезпечила надійну та ефективну підтримку сім'ям, які не в змозі оплачувати високу вартість послуг. Але із впровадженням змін у програмі субсидій почали ширитись різноманітні чутки, однією з яких є наступна:

Оголошення для споживачів газу, в квартирах яких встановлені газові колонки

РОБОТИ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ БЕЗКОШТОВНИХ ГАЗОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ ТРИВАТИМУТЬ ДО 1 КВІТНЯ

На виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та на вимогу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг підрядною організацією ПАТ «Київгаз» у квартирах будинків, в яких експлуатуються газові колонки, виконуються роботи з встановлення газових лічильників населенню безкоштовно.

До уваги абонентів! У зв'язку із високою комісією АТ «Ощадбанк» розпочато збір заяв (скарг) споживачів для її відміни

ДП «КиївГазЕнерджи» повідомляє, що згідно Постанови КМУ «Про забезпечення проведення розрахунків за спожитий природний газ» № 792 від  30.09.2015 р. газопостачальне підприємство зобов’язане отримувати оплату від споживачів за спожитий природний газ шляхом перерахування коштів виключно на поточні рахунки зі спеціальним режимом використання, які відкриті в АТ «Ощадбанк».

Оплата банківських послуг щодо приймання платежів від населення здійснюється за рахунок ДП «КиївГазЕнерджи» (а не споживача) у розмірі 0,3 відсотка від суми оплати.

Новий розрахунково-абонентський відділ

Доводимо до відома споживачів природного газу м. Києва, що з 13 січня 2016 року для покращення якості обслуговування та зручності мешканців столиці додатково відкрито розрахунково-абонентський відділ за адресою вул. Раїси Окіпної, 4 (м. Лівобережна)

Режим роботи:

  • понеділок – четвер — з 09:00 до 17:00
  • п'ятниця — з 09:00 до 16:00
  • субота — з 09:00 до 17:00

 

РАВ обслуговує споживачів всіх районів м. Києва незалежно від місця їх проживання.