+380 (44) 495-04-05

+380 (97) 495-04-05  

Шановні абоненти, звертаємо вашу увагу, що дана процедура доступна лише для тих користувачів, які підтвердили свою реєстрацію (детально про це можна прочитати в пунктах 5-7 інструкції «Як зареєструватися в особистому кабінеті»)

1

Для відновлення забутого паролю вам необхідно перейти до спеціальної форми, натиснувши кнопку «Не пам'ятаю пароль» на формі авторизації.

 


2

Після цього вам необхідно вказати свій особовий рахунок. (Де можна подивитися свій особовий рахунок, якщо ви його не знаєте, детально вказано в пункті 3 інструкції «Як зареєструватися в особистому кабінеті».)

Ще раз зауважимо, що процедура відновлення паролю доступна лише для тих користувачів, які підтвердили свою реєстрацію. Лише для таких абонентів за їхнім особовим рахунком закріплена адреса електронної пошти, що була вказана при реєстрації. Саме на цю адресу буде вислано інструкцію з відновлення забутого паролю.

Якщо при реєстрації ви не актуалізували свою електронну адресу, то ви отримаєте наступне повідомлення:

 


3

Якщо особовий рахунок вами був вказаний вірно, а електронна адреса в свій час була актуалізована, то на підтвердження успішної операції система повідомить вас про наступне:


4

Після цього вам необхідно переглянути в свою поштову скриньку і відкрити лист з темою «КиївГазЕнерджи: Зміна паролю». Лист може прийти з певною затримкою (залежить від вашого конкретного поштового сервісу).

Якщо протягом тривалого часу вказаний лист не надійшов, перевірте наявність повідомлення від Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в папці спаму або масової розсилки.


 

5

В отриманому листі для зміни паролю натисніть кнопку «Змінити пароль» (або виконайте дії, що описані нижче вказаної кнопки). 


7

Після цього процедура реєстрації вважається завершеною, про що вас повідомить наступне повідомлення: