+380 (44) 495-04-05

8 травня 2019 року урядом внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 293. Такі зміни надали можливості постачальникам природного газу, на яких покладено спеціальні обов’язки, застосовувати середню арифметичну ціну продажу/постачання природного газу АТ «НАК «Нафтогаз України» для промислових споживачів, якщо така ціна не перевищує ціну, розраховану за формулою, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867.

 

У травні 2019 року для побутових споживачів — абонентів ДП «КиївГазЕнерджи» встановлено ціну на природний газ на рівні 7,81 грн/м3. Зниження ціни на газ відбулося внаслідок зменшення закупівельної вартості природного газу у АТ «НАК «Нафтогаз України», а також зменшення тарифу на послуги транспортування природного газу АТ «Укртрансгаз».

 

Кожного наступного місяця ціна на природний газ для потреб побутових споживачів може змінюватися. Проте нова ціна не перевищуватиме ціну, встановлену постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (8,54892 грн/м3).

 

Різні рівні тарифів на послуги розподілу природного газу впливають на відмінність вартості природного газу для потреб населення в залежності від території, яку обслуговує оператор газорозподільної системи.  Ціна на природний газ для побутових споживачів, які проживають на території провадження діяльності з розподілу природного газу АТ «Київгаз», є однією з найнижчих по Україні.