+380 (44) 495-04-05

+380 (97) 495-04-05  

Особистий прийом у центрах обслуговування припинений до 26 січня

У зв’язку із локдауном компанія “КиївГазЕнерджи” призупинила прийом клієнтів у центрах обслуговування до 26 січня 2021 року (включно).

Записатися на прийом за допомогою сайту або лінії контактного центру можна з 26 січня 2021 року.

Попри локдаун, “КиївГазЕнерджи” продовжує працювати та вирішувати ваші питання онлайн.

Надсилайте свої звернення за допомогою:

- особистого кабінету https://cabinet-energy.kyivgaz.ua

- чатботу в Telegram https://telegram.me/KyivgazBot

Дякуємо за розуміння!

Крім того, у звичайному режимі працюють телефонні лінії контактного центру, аби дізнатися більше інформації:(044) 495-04-05 або (097) 495-04-05.

 

1 і 2 ТРАВНЯ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПРАЦЮЄ

1 і 2 травня 2020 року для Вас працює контактний центр за номерами телефонів:
044 495-04-05
097 495-04-05.
Оператори контактного центру зможуть:
- дати відповідь на запитання стосовно розрахунків за використаний газ,
- надати інформацію про стан особового рахунку.
Також за номерами контактного центру споживачі природного газу можуть повідомити фактичні показання лічильника та отримати онлайн консультацію щодо послуг, які надає компанія.

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ

Шановні споживачі природного газу!

Вітаємо з великоднем! Проведіть цей день з чистими і правильними думками в колі рідних і близьких. Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок і почуттям щирої віри.

Контакт-центр тимчасово працює в обмеженому режимі

З 6 до 20 квітня контактний центр ДП «КиївГазЕнерджи» не прийматиме телефонні дзвінки від клієнтів. Телекомунікаційні кабелі пошкоджені через аварію у підземному тунелі по вул. Хрещатик. Контактний центр відновить свою роботу щойно звершиться ремонт мереж – орієнтовно 20 квітня.
Ми залишаємося на зв’язку за тимчасовими номерами (067) 407 95 94 (для абонентів Київстар), (067) 219 38 68, (067) 434 12 80, (067) 434 12 34 (для абонентів Водафон), на сайті та через чат-бот у мережі Telegram.. За допомогою KyivgazBot ви можете:

• перевірити стан особового рахунку
• отримати детальну інформацію про оплати та нарахування
• передати показання газового лічильника
• оплатити за спожитий газ
• отримати інформацію про центри обслуговування та управління газового господарства
• отримати інформацію про ціни та тарифи на газ

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Підставами для постачання природного газу побутовому споживачу є:

 

Споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк письмово повідомляти газопостачальну компанію про всі зміни, що стосуються видів споживання газу, та/або опалювальної площі, та/або кількості осіб, зареєстрованих на його об'єкті ( пункт 3 глави 4 розділу ІХ Кодексу ГРС, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494)

  • наявність договору розподілу природного газу, укладеного з Оператором ГРМ
  • наявність укладеного з постачальником договору постачання природного газу побутовим споживачам та дотримання його умов;
  • відсутність простроченої заборгованості побутового споживача перед діючим постачальником за поставлений природний газ

Якщо у вашому помешканні встановили газовий лічильник, відбулася зміна власника приміщення, відбулися будь-які інші зміни необхідно обов’язково укласти договір на газопостачання шляхом підписання заяви-приєднання до публічного договору постачання природного газу побутовим споживачам та заяви-приєднання до публічного договору розподілу природного газу.

 

При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів

 За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу

 Бланк заяви-приєднання доступний для завантаження за посиланням.

 

                                                     СПОСОБИ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

 

В ЦЕНТРІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ
новим споживачам первинний пуск газу

ДИСТАНЦІЙНО

В ЦЕНТРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ АБОНЕНТІВ
для тих споживачів, хто вже є абонентом

В Україні відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу. Для отримання послуги з газопостачання, побутовому споживачу необхідно укласти договір з газорозподільним і газопостачальним підприємствами.

Нові договірні умови опубліковано на нашому сайті в розділі « Публічний договір » та у розділі « Публічний договір» на сайті АТ «Київгаз».Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, що затверджений Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Зазначені публічні договори укладаються шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатись до публічного договору (погодитись на його умови) побутовий споживач може, як шляхом підписання відповідної заяви-приєднання, так і сплативши рахунок (квитанцію) постачальника за поставлений природний газ. Крім того, фактом згоди вважається документально підтверджене споживання природного газу.

"Газовий запас" для побутових споживачів

З 10 вересня побутові споживачі ДП "КиївгазЕнерджи" матимуть можливість зарезервувати природний газ за низькою літньою ціною для використання у опалювальний період.

Ціна за 1 тис. куб. м природного газу складатиме 5995,54 гривень, що враховує податок на додану вартість і вартість поставки та не враховує послуги з транспортування та розподілу природного газу.

Послуга надаватиметься за умови 100% передоплати за замовлений обсяг природного газу.

ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

У травні 2019 року для побутових споживачів — абонентів ДП «КиївГазЕнерджи» встановлено ціну на природний газ на рівні 7,81 грн/м3., у червні – 7,27 грн/м3., у липні – 6,48 грн/м3. Зниження ціни на газ відбулося внаслідок зменшення закупівельної вартості природного газу в АТ «НАК «Нафтогаз України», а також зменшення тарифу на послуги транспортування природного газу АТ «Укртрансгаз».
 
Кожного наступного місяця ціна на природний газ для потреб побутових споживачів може змінюватися. Проте нова ціна не перевищуватиме ціну, встановлену постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 (9,28 грн/м3).

ГРАФІК РОБОТИ НА СВЯТА

Шановні абоненти!

Повідомляємо про графік роботи центрів обслуговування абонентів
та лінії контактного центру за номером телефону 495-04-05.

У зв’язку з державним святом –
Днем захисника України прийом у центрах обслуговування абонентів та на лінії контактного центру
13 , 14 , та 15 жовтня ПРОВОДИТИСЬ НЕ БУДЕ .

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!