+380 (44) 495-04-05

+380 (97) 495-04-05  

З травня субсидії виплачуються готівкою

У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з травня 2021 року призначені житлові субсидії виплачуються виключно у готівковій формі

ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило ціну газу на рік

 

Компанія «КиївГазЕнерджи» пропонує клієнтам ціну газу 8,70 грн за куб. м на умовах річного тарифу. Ціна опублікована на сайті компанії.

ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило таку ціну в умовах, коли не має угоди про купівлю-продаж природного газу між ДП «КиївГазЕнерджи» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», хоча усі необхідні документи ДП «КиївГазЕнерджи» направило вище вказаній компанії ще у квітні й досі чекає на їх погодження.

Через це газопостачання киян здійснюється за рахунок газу, який ДП «КиївГазЕнерджи» закуповує на відкритому газовому ринку. На сьогодні ціни, які пропонує ринок, є суттєво вищими, ніж 8700 грн за тисячу кубометрів.

Компанія «КиївГазЕнерджи» працює над тим, щоб забезпечити киян газом за найбільш прийнятною ціною.

Відповідно до постанови № 572 від 07.04.2021 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 травня 2021 року усі побутові споживачі блакитного палива в Україні автоматично приєднані до так званих річних газових тарифів. Впродовж року постачальники не мають права змінювати ціну, крім як у бік зменшення.

Перепрошуємо за тимчасові незручності, пов’язані з технічними проблемами на сайті.

Довідка. ДП «КиївГазЕнерджи» є найбільшим постачальником природного газу у Києві. Компанія з 2015 року постачає природний газ побутовим споживачам столиці. Клієнтами компанії є близько 780 тисяч сімей столиці та околиць.

Особистий прийом у центрах обслуговування припинений з 5 квітня

У зв’язку з карантинними обмеженнями компанія «КиївГазЕнерджи» призупинила особистий прийом клієнтів у центрах обслуговування до завершення локдауну.

Фахівці «КиївГазЕнерджи» продовжують працювати та вирішувати питання щодо постачання газу онлайн. Надсилайте свої звернення:

Крім того, у звичайному режимі працюють телефонні лінії контактного центру. Аби дізнатися більше інформації, телефонуйте: (044) 495-04-05 або (097) 495-04-05.

Особистий прийом у центрах обслуговування припинений до 26 січня

У зв’язку із локдауном компанія “КиївГазЕнерджи” призупинила прийом клієнтів у центрах обслуговування до 26 січня 2021 року (включно).

Записатися на прийом за допомогою сайту або лінії контактного центру можна з 26 січня 2021 року.

Попри локдаун, “КиївГазЕнерджи” продовжує працювати та вирішувати ваші питання онлайн.

Надсилайте свої звернення за допомогою:

- особистого кабінету https://cabinet-energy.kyivgaz.ua

- чатботу в Telegram https://telegram.me/KyivgazBot

Дякуємо за розуміння!

Крім того, у звичайному режимі працюють телефонні лінії контактного центру, аби дізнатися більше інформації:(044) 495-04-05 або (097) 495-04-05.

 

1 і 2 ТРАВНЯ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПРАЦЮЄ

1 і 2 травня 2020 року для Вас працює контактний центр за номерами телефонів:
044 495-04-05
097 495-04-05.
Оператори контактного центру зможуть:
- дати відповідь на запитання стосовно розрахунків за використаний газ,
- надати інформацію про стан особового рахунку.
Також за номерами контактного центру споживачі природного газу можуть повідомити фактичні показання лічильника та отримати онлайн консультацію щодо послуг, які надає компанія.

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ

Шановні споживачі природного газу!

Вітаємо з великоднем! Проведіть цей день з чистими і правильними думками в колі рідних і близьких. Нехай це весняне свято наповнить ваш будинок зарядом позитивних емоцій, запахом печених пасок і почуттям щирої віри.

Контакт-центр тимчасово працює в обмеженому режимі

З 6 до 20 квітня контактний центр ДП «КиївГазЕнерджи» не прийматиме телефонні дзвінки від клієнтів. Телекомунікаційні кабелі пошкоджені через аварію у підземному тунелі по вул. Хрещатик. Контактний центр відновить свою роботу щойно звершиться ремонт мереж – орієнтовно 20 квітня.
Ми залишаємося на зв’язку за тимчасовими номерами (067) 407 95 94 (для абонентів Київстар), (067) 219 38 68, (067) 434 12 80, (067) 434 12 34 (для абонентів Водафон), на сайті та через чат-бот у мережі Telegram.. За допомогою KyivgazBot ви можете:

• перевірити стан особового рахунку
• отримати детальну інформацію про оплати та нарахування
• передати показання газового лічильника
• оплатити за спожитий газ
• отримати інформацію про центри обслуговування та управління газового господарства
• отримати інформацію про ціни та тарифи на газ

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Підставами для постачання природного газу побутовому споживачу є:

 

Споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк письмово повідомляти Оператора ГРМ - АТ "Київгаз" Споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк письмово повідомляти газопостачальну компанію Оператора ГРМ - АТ "Київгаз" про всі зміни, що стосуються видів споживання газу, та/або опалювальної площі, та/або кількості осіб, зареєстрованих на його об'єкті ( пункт 3 глави 4 розділу ІХ Кодексу ГРС, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494)

  • наявність договору розподілу природного газу, укладеного з Оператором ГРМ
  • наявність укладеного з постачальником договору постачання природного газу побутовим споживачам та дотримання його умов;
  • відсутність простроченої заборгованості побутового споживача перед діючим постачальником за поставлений природний газ

Якщо у вашому помешканні встановили газовий лічильник, відбулася зміна власника приміщення, відбулися будь-які інші зміни необхідно обов’язково укласти договір на газопостачання шляхом підписання заяви-приєднання до публічного договору постачання природного газу побутовим споживачам та заяви-приєднання до публічного договору розподілу природного газу.

 

При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів

 За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу

 Бланк заяви-приєднання доступний для завантаження за посиланням.

 

                                                     СПОСОБИ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

 

В ЦЕНТРІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ
новим споживачам первинний пуск газу

ДИСТАНЦІЙНО

В ЦЕНТРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ АБОНЕНТІВ
для тих споживачів, хто вже є абонентом

В Україні відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу. Для отримання послуги з газопостачання, побутовому споживачу необхідно укласти договір з газорозподільним і газопостачальним підприємствами.

Нові договірні умови опубліковано на нашому сайті в розділі « Публічний договір » та у розділі « Публічний договір» на сайті АТ «Київгаз».Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, що затверджений Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Зазначені публічні договори укладаються шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатись до публічного договору (погодитись на його умови) побутовий споживач може, як шляхом підписання відповідної заяви-приєднання, так і сплативши рахунок (квитанцію) постачальника за поставлений природний газ. Крім того, фактом згоди вважається документально підтверджене споживання природного газу.

"Газовий запас" для побутових споживачів

З 10 вересня побутові споживачі ДП "КиївгазЕнерджи" матимуть можливість зарезервувати природний газ за низькою літньою ціною для використання у опалювальний період.

Ціна за 1 тис. куб. м природного газу складатиме 5995,54 гривень, що враховує податок на додану вартість і вартість поставки та не враховує послуги з транспортування та розподілу природного газу.

Послуга надаватиметься за умови 100% передоплати за замовлений обсяг природного газу.