+380 (44) 495-04-05

+380 (97) 495-04-05  

Шановні споживачі природного газу ДП «КиївГазЕнерджи»!

Інформуємо, що значна кількість клієнтів ДП «КиївГазЕнерджи» має заборгованість за спожитий природний газ, яка виникла до 30 квітня 2022 року.

У зв’язку з цим компанія надіслала рахунки та претензії щодо сплати заборгованості. Рекомендуємо погасити борг якомога швидше, щоб уникнути судового стягнення та інших витрат.

У випадку неможливості здійснити своєчасну оплату або щодо інших питань, споживачі можуть звернутися до центрiв обслуговування ДП «КиївГазЕнерджи». Попереднiй запис доступний на сайтi у роздiлi «Онлайн запис на прийом».

У разі виникнення питань щодо заборгованості звертайтеся до контакт-центру ДП «КиївГазЕнерджи» за номерами телефонів: 097 495-04-05 або 044 495-04-05.

Дякуємо за розуміння!

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ з 23 по 26 СЕРПНЯ НЕ ПРОВОДИТЬСЯ

Зверніть, будь ласка, увагу!

Особистий прийом у центрах обслуговування з 23 по 26 серпня не проводиться.

У цей період працюють ДИСТАНЦІЙНІ КАНАЛИ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

  • ​контактний центр за номерами телефонів 044 495-04-05, 097 495-04-05
  • особи​стий кабінет на сайті https://cabinet-energy.kyivgaz.ua

ЗМІНА ПОСТАЧАЛЬНИКА

З 1 травня 2022 року побутові споживачі, які раніше отримували газ від ДП «КиївГазЕнерджи», включені до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України». Отже, стосовно нарахувань та отримання рахунків за постачання газу з травня 2022 року, звертайтеся, будь ласка до постачальника ГК «Нафтогаз України».​ За транспортування (розподіл газу) потрібно оплачувати окремо оператору ГРМ - АТ «Київгаз».​.

Для вирішення питань стосовно розрахунків за газ за період до 1 травня 2022 року ви можете звернутися до наших центрів обслуговування або через особистий кабінет. Адреси центрів обслуговування та режим роботи за посиланням https://energy.kyivgaz.ua/abonentam/tsentri-obslugovuvannya.html ​​

Якщо за вашим особовим рахунком виникла переплата ви можете дочекатися перенесення/зарахування сплачених  коштів на рахунок нового постачальника ТОВ «ГК «Нафтогаз України» або звернутися до постачальника ДП "КиївГазЕнерджи" з відповідною заявою та документами для розгляду можливості вирішення цього питання. Яким чином звернутися та які потрібні для цього документи ви знайдете за посиланням procedyra_povernennya.pdf.

Кожна оплата підтримає стабільне газопостачання у воєнний час

Шановні клієнти!

Воєнний стан в Україні вніс корективи і в роботу компанії «КиївгазЕнерджи». Попри це ми продовжуємо працювати, аби забезпечити вам безперебійне газопостачання.

Повідомляємо, що в березні (за спожитий газ у лютому) ви отримаєте лише електронні платіжки. Сподіваємося на ваше розуміння. Всі онлайн-сервіси «КиївгазЕнерджи» працюють у звичайному режимі, тому ви можете завантажити рахунок:

Будемо вдячні вам, якщо ви сплатите за отриману послугу. Завдяки вашим оплатам підприємство може працювати безперебійно.

Користуйтеся нашими онлайн-сервісами:

Бережіть себе! Разом до перемоги!

Змінюється рахунок для прийому оплати за газ

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що з 25 жовтня 2021 року змінюється рахунок для приймання оплати за постачання природного газу .

Оплата за природний газ для побутових споживачів ДП «КиївГазЕнерджи» відтепер здійснюватиметься на рахунок UA313226690000026006300016928 в АТ «Ощадбанк», МФО 322669, код ЄДРПОУ 39835779.

Рахунки з друкарською помилкою будуть замінені

 
Шановні клієнти!
У рахунках АТ «КиївГазЕнерджи» за травень 2021 року поліграфічною компанією, яка здійснює друк, була допущена помилка: замість 2021-го року зазначений 2029 рік.
Рахунки з друкарською помилкою ми вилучили з розсилки. Однак частина платіжок була рознесена споживачам.

З травня субсидії виплачуються готівкою

У зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 року № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з травня 2021 року призначені житлові субсидії виплачуються виключно у готівковій формі

ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило ціну газу на рік

 

Компанія «КиївГазЕнерджи» пропонує клієнтам ціну газу 8,70 грн за куб. м на умовах річного тарифу. Ціна опублікована на сайті компанії.

ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило таку ціну в умовах, коли не має угоди про купівлю-продаж природного газу між ДП «КиївГазЕнерджи» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», хоча усі необхідні документи ДП «КиївГазЕнерджи» направило вище вказаній компанії ще у квітні й досі чекає на їх погодження.

Через це газопостачання киян здійснюється за рахунок газу, який ДП «КиївГазЕнерджи» закуповує на відкритому газовому ринку. На сьогодні ціни, які пропонує ринок, є суттєво вищими, ніж 8700 грн за тисячу кубометрів.

Компанія «КиївГазЕнерджи» працює над тим, щоб забезпечити киян газом за найбільш прийнятною ціною.

Відповідно до постанови № 572 від 07.04.2021 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з 1 травня 2021 року усі побутові споживачі блакитного палива в Україні автоматично приєднані до так званих річних газових тарифів. Впродовж року постачальники не мають права змінювати ціну, крім як у бік зменшення.

Перепрошуємо за тимчасові незручності, пов’язані з технічними проблемами на сайті.

Довідка. ДП «КиївГазЕнерджи» є найбільшим постачальником природного газу у Києві. Компанія з 2015 року постачає природний газ побутовим споживачам столиці. Клієнтами компанії є близько 780 тисяч сімей столиці та околиць.

Особистий прийом у центрах обслуговування припинений з 5 квітня

У зв’язку з карантинними обмеженнями компанія «КиївГазЕнерджи» призупинила особистий прийом клієнтів у центрах обслуговування до завершення локдауну.

Фахівці «КиївГазЕнерджи» продовжують працювати та вирішувати питання щодо постачання газу онлайн. Надсилайте свої звернення:

Крім того, у звичайному режимі працюють телефонні лінії контактного центру. Аби дізнатися більше інформації, телефонуйте: (044) 495-04-05 або (097) 495-04-05.

Особистий прийом у центрах обслуговування припинений до 26 січня

У зв’язку із локдауном компанія “КиївГазЕнерджи” призупинила прийом клієнтів у центрах обслуговування до 26 січня 2021 року (включно).

Записатися на прийом за допомогою сайту або лінії контактного центру можна з 26 січня 2021 року.

Попри локдаун, “КиївГазЕнерджи” продовжує працювати та вирішувати ваші питання онлайн.

Надсилайте свої звернення за допомогою:

- особистого кабінету https://cabinet-energy.kyivgaz.ua

- чатботу в Telegram https://telegram.me/KyivgazBot

Дякуємо за розуміння!

Крім того, у звичайному режимі працюють телефонні лінії контактного центру, аби дізнатися більше інформації:(044) 495-04-05 або (097) 495-04-05.