+380 (44) 495-04-05

+380 (97) 495-04-05  

Підставами для постачання природного газу побутовому споживачу є:

 

Споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк письмово повідомляти Оператора ГРМ - АТ "Київгаз" про всі зміни, що стосуються видів споживання газу, та/або опалювальної площі, та/або кількості осіб, зареєстрованих на його об'єкті ( пункт 3 глави 4 розділу ІХ Кодексу ГРС, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494)

  • наявність договору розподілу природного газу, укладеного з Оператором ГРМ
  • наявність укладеного з постачальником договору постачання природного газу побутовим споживачам та дотримання його умов;
  • відсутність простроченої заборгованості побутового споживача перед діючим постачальником за поставлений природний газ

Якщо у вашому помешканні встановили газовий лічильник, відбулася зміна власника приміщення, відбулися будь-які інші зміни необхідно обов’язково укласти договір на газопостачання шляхом підписання заяви-приєднання до публічного договору постачання природного газу побутовим споживачам та заяви-приєднання до публічного договору розподілу природного газу.

 

При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів

 За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу

 

                                                     СПОСОБИ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

 

В ЦЕНТРІ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ
новим споживачам первинний пуск газу

ДИСТАНЦІЙНО

В ЦЕНТРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ АБОНЕНТІВ
для тих споживачів, хто вже є абонентом

В Україні відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу. Для отримання послуги з газопостачання, побутовому споживачу необхідно укласти договір з газорозподільним і газопостачальним підприємствами.

Нові договірні умови опубліковано на нашому сайті в розділі « Публічний договір » та у розділі « Публічний договір» на сайті АТ «Київгаз».Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, що затверджений Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Зазначені публічні договори укладаються шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатися до публічного договору (погодитись на його умови) побутовий споживач може шляхом підписання відповідної заяви-приєднання.