+380 (44) 495-04-05

В Україні відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу, відповідно до вимог ст. 16 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу». Для отримання послуги з газопостачання, побутовому споживачу необхідно укласти договір з газорозподільним і газопостачальним підприємствами.

Нові договірні умови опубліковано на нашому сайті в розділі «Публічний договір» та у розділі «Публічний договір» на сайті ПАТ «Київгаз».Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, що затверджений Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Зазначені публічні договори укладаються шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатись до публічного договору (погодитись на його умови) побутовий споживач може, як шляхом підписання відповідної заяви-приєднання, так і сплативши рахунок (квитанцію) постачальника за поставлений природний газ. Крім того, фактом згоди вважається документально підтверджене споживання природного газу.  

Для укладання договору або внесення змін до нього, до центру обслуговування необхідно надати оригінали наступних документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними;
  • письмова згода співвласників у разі, коли об'єкт споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб (підписи співвласників проставляються в заяві-приєднанні);
  • для приватного будинку або квартири, де встановлено індивідуальне опалення - технічний паспорт на будинок;
  • якщо маєте право на пільгу: необхідно пред'явити оригінали документів: посвідчення (довідка) пільговика, паспорт пільговика, ідентифікаційний номер пільговика, відповідні документи всіх осіб, які користуються пільгою, свідоцтво про народження дітей (неповнолітніх).

У разі зміни кількості осіб, зареєстрованих у квартирі чи приватному будинку споживача, необхідно подати заяву встановленого зразка .

Також повідомляємо, що відповідно до абзацу 3 пункту 3 глави 4 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, споживач зобов'язаний своєчасно, але не пізніше ніж у місячний строк письмово повідомляти газопостачальну компанію про всі зміни, що стосуються видів споживання газу, та/або опалювальної площі, та/або кількості осіб, зареєстрованих на його об'єкті.

При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів.            

За однією поштовою адресою укладається один договір постачання природного газу.

Новим споживачам (при первинному пуску газу) для укладання договорів необхідно звернутись за адресою:

вул. Василенка 5, 3 поверх, каб. 302.