+380 (44) 495-04-05

Для оперативного вирішення питань, що стосуються розрахунків за послуги газопостачання, пропонуємо дистанційну форму обслуговування.

Оберіть вид звернення, напишіть заяву від імені власника особового рахунку, додайте необхідні документи та передайте до центрів обслуговування абонентів будь-яким зручним способом (поштою на адреси ЦО , кур’єром, довіреною особою, тощо).

Обов’язково в заяві просимо зазначати номер телефону для зв’язку. У разі виникнення спірних питань або уточнення інформації фахівець зателефонує вам.

При неможливості здійснити певні дії згідно наданих документів вас буде обов’язково повідомлено.


Види звернень та необхідні документи

Зміна кількості мешканців (якщо у вашому помешканні зменшилась або збільшилась кількість зареєстрованих осіб).

Вид звернення

Необхідні документи

Зміна кількості мешканців
 • заява про зміну кількості мешканців
 • копія паспорта власника особового рахунку
 • копія ідентифікаційного номеру власника особового рахунку
 • копія документа, що встановлює право власності на помешкання (якщо не укладений договір на газопостачання)
 • у випадку смерті зареєстрованої особи – свідоцтво про смерть


Якщо у вашому помешканні реєструються або знімаються з реєстрації особи необхідно у термін не більше одного місяця повідомити ДП «КиївГазЕнерджи» про такі зміни. Для того, щоб відбулися зміни у нарахуванні за газ необхідно надати вище зазначені документи.
ЖЕКи, органи реєстрації не передають нам відомості щодо зареєстрованих осіб.

Також зверніть увагу, якщо у квартирі (будинку) відсутні зареєстровані особи та на об'єкт в установленому законодавством порядку не припинено газопостачання, об'єм спожитого природного газу нараховується, виходячи з розрахунку на одну особу.

При наданні документів про зменшення кількості осіб, що користуються газом, з порушенням вказаного терміну – зміни у нарахування вносяться з місяця подання таких документів!

Якщо в будинку встановлений загальнобудинковий вузол обліку газу, інформація про зміну кількості зареєстрованих осіб подається побутовими споживачами до 25 числа місяця, що передує розрахунковому.

У разі подання такої інформації із запізненням — вона враховується в наступному розрахунковому періоді без перерахунку минулих періодів.

Тимчасове не проживання (якщо зареєстрована особа тимчасово не проживає у помешканні не більше шести місяців). Відео

Вид звернення

Необхідні документи

Тимчасове не проживання
 • заява про перерахунок
 • копія паспорта власника особового рахунку
 • копія ідентифікаційного номеру власника особового рахунку
 • копія документа, що встановлює право власності на помешкання (якщо не укладений договір на газопостачання)
 • довідка з місця фактичного перебування особи за період не більше 6 місяців (за формою відповідно до постанови КМУ від 02.03.2016 № 207 або довідка про знаходження особи на лікуванні, в місцях позбавлення волі, на військовій службі, у відрядженні, за кордоном тощо.


Якщо в квартирі (будинку) тимчасово не проживають зареєстровані особи (не більше шести місяців) необхідно завчасно повідомити про це ДП «КиївГазЕнерджи» та надати документи, які підтверджують проживання зареєстрованої особи в іншому місці.

При відсутності зареєстрованої особи більше шести місяців необхідно у місячний строк з моменту закінчення кожного шестимісячного періоду надавати оновлену письмову заяву з відповідними підтвердними документами.

У разі тимчасової відсутності всіх зареєстрованих осіб нарахування відбувається на одну особу.
Документ, що підтверджує факт перебування одного або декількох членів сім'ї в іншому місці, повинен містити кутовий штамп з реєстраційним номером, дату видачі, бути завірений печаткою, обов’язково з зазначенням терміну перебування не більше шести місяців.

Довідка про перебування особи за кордоном повинна бути з офіційним перекладом на українську мову.
Акт про не проживання, затверджений сусідами, депутатами, будь-якими іншими особами, не є документом, що підтверджує саме факт перебування в іншому місці.

За наявності пільги або субсидії перерахунок можливий, але за умови повідомлення районних управлінь праці та соціального захисту населення про не нарахування за цей період оплати. Таким чином пільгова категорія громадян обирає перерахунок за тимчасове не проживання, або зняття пільг та субсидій на період тимчасового не проживання.

Якщо родині, в якій зареєстровано більше осіб, ніж фактично проживає, призначено субсидію, для підтвердження кількості фактично проживаючих осіб та здійснення відповідного перерахунку необхідно надати:

 • витяг з протоколу засідання комісії з питань призначення субсидій, виданий управлінням праці та соціального захисту населення вашого району проживання, завірений печаткою та підписом уповноваженої особи;
 • повідомлення про призначення субсидії.

Отже, тимчасове не проживання передбачає період не більше шести місяців.

Здійснення перерахунку відбувається на підставі заяви та довідки з місця фактичного перебування особи, що подаються у місячний строк після закінчення шестимісячного періоду, або якщо особа планує тимчасове не проживання.

Особливу увагу звертаємо споживачів, в будинках яких встановлено загальнобудинковий вузол обліку газу.

У разі тимчасового не проживання зареєстрованих осіб ДП "КиївГазЕнерджи" необхідно попереджати завчасно.

Для цього потрібно до 25 числа місяця, що передує розрахунковому, подати заяву та необхідні документи. На підставі наданих документів буде зменшено кількість осіб для нарахувань.

Після закінчення терміну тимчасового не проживання зареєстрованої особи необхідно підтвердити це довідкою з місця фактичного перебування особи строком не більше шести місяців.

У разі подання такої інформації із запізненням — перерахунок минулих періодів не здійснюється.

Реєстрація пільги (якщо у квартирі (будинку) проживають зареєстровані особи, що мають право на пільги)

Вид звернення

Необхідні документи

Реєстрація пільги
 • заява про реєстрацію пільги з оплати за газ
 • копія паспорта, ідентифікаційного номеру пільговика
 • копія документа, що засвідчує право на пільги (посвідчення, довідка тощо)
 • копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, якщо право на пільгу поширюється і на них
 • копія паспорта, ідентифікаційного номеру особи, що має право на пільгу
 • копія документа про родинний зв’язок з особою, що має право на пільгу: свідоцтво про шлюб або штамп про реєстрацію шлюбу у паспорті (якщо чоловік та жінка мають різні прізвища)


У разі отримання права на пільги з оплати природного газу, вам необхідно звернутися до ДП «КиївГазЕнерджи» з письмовою заявою та документами, що підтверджують право на пільги (на особистому прийомі надаються оригінали документів, у разі письмового звернення – копії).
Якщо споживач, відповідно до законодавства, має пільги з оплати природного газу, в договорі робиться відповідна позначка.

До членів сім'ї пільговика належать:

 • дружина (чоловік),
 • їхні неповнолітні діти (до 18 років);
 • неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи;
 • непрацездатні батьки;
 • особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

 

Зняття пільги (якщо з квартири (будинку) вибули зареєстровані особи, що мають право на пільги)
Вид звернення

Необхідні документи

Зняття пільги

Укладення договору (для існуючих абонентів)
Вид звернення

Необхідні документи

Укладення договору
 • заява-приєднання до публічного договору на розподіл та постачання природного газу (роздрукувати можливо, зареєструвавшись в особистому кабінеті
 • копія паспорта власника особового рахунку
 • копія ідентифікаційного номеру власника особового рахунку
 • копія документа, що встановлює право власності на об'єкт (квартиру)
 • письмова згода співвласників у разі, коли об'єкт споживача перебуває у власності (користуванні) кількох осіб (підписи співвласників проставляються в заяві-приєднанні). У разі, якщо співвласник проживає окремо та не має можливості особисто підписати заяву-приєднання – письмова згода співвласника за формою, що додається
 • у разі неможливості надати письмову згоду – заява про це (у порядку виключення, якщо співвласник знаходиться в розшуку, пропав без вісті та з інших поважних причин, що підтверджено документально)
 • Якщо є право на пільгу – документи, що передбачено для реєстрації пільги

В Україні відбулося реформування газової сфери, яке полягає у відокремленні функцій з постачання та розподілу природного газу, відповідно до вимог ст. 16 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу». Для отримання послуги з газопостачання, побутовому споживачу необхідно укласти договір з газорозподільним і газопостачальним підприємствами.

Нові договірні умови опубліковано на нашому сайті в розділі «Публічний договір» та у розділі «Публічний договір» на сайті ПАТ «Київгаз». Ці умови повністю відповідають умовам Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, що затверджений Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2500 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2498. Зазначені публічні договори укладаються шляхом підписання споживачем відповідної заяви-приєднання. Приєднатись до публічного договору (погодитись на його умови) побутовий споживач може шляхом підписання відповідної заяви-приєднання. Крім того, фактом згоди вважається документально підтверджене споживання природного газу, сплата рахунку (квитанції) постачальника за поставлений природний газ.

Інше
Вид звернення

Необхідні документи

Інше
 • заява
 • копія паспорта, ідентифікаційного номеру пільговика
 • копія документа, що встановлює право власності на об’єкт (квартиру) (якщо не укладений договір на газопостачання)
 • підтверджуючі документи (що стосуються вирішення даного питання)


У разі виникнення інших питань, вам необхідно звернутися до ДП «КиївГазЕнерджи» з письмовою заявою та підтверджуючими документами.

Будь-які документи ви можете надати на свій власний розсуд.
Всі звернення абонентів приймаються для розгляду після підписання заяви-приєднання до договору (розподілу і постачання).